SHOP
тел.:
image
image
image
image
image
image

Організація вечорів боксу

Світло прожекторів, драйвова музика під яку виходять бійці на ринг, крики вболівальників, емоції спортсменів та членів їхніх команд, безкомпромісні поєдинки, перемоги та поразки – все це результат копіткої та якісної роботи команди промошену.

Хочете дізнатися, як це відбувається? Давайте ми вам розповімо про це.

  • Організація вечора боксу починається з роботи матчмейкера – він формує fight card таким чином, щоб поєдинки були цікавими, а також перевіряє ліцензії та медичні документи спортсменів.
  • Паралельно промоутер веде переговори з менеджерами боксерів (обговорює контракти, гонорари та інші нюанси) та санкціонованими органами, а також визначає місце проведення боксерського шоу.
  • Після погодження та підписання контрактів починається просування вечора боксу у ЗМІ, соціальних мережах та інших комунікаційних каналах.
  • У цей же час ведеться погодження роботи технічних фахівців, лікарів, суддів, служби безпеки, ринг-анонсера та інші організаційні моменти (логістика, розміщення команд, страховки, оренда та підготовка приміщення для вечора боксу, покупка спортивного інвентарю та багато іншого).
  • Дуже важлива частина – продаж квитків, реклами та укладання контрактів із спонсорами. Тому наша компанія приділяє велику увагу цим пунктам.
  • За кілька днів до початку заходу проводитиметься офіційна прес-конференція всіх учасників вечора боксу.
  • І ось, за добу до початку, ми організовуємо процедуру зважування боксерів та битву поглядів, так званий face-to-face.
  • Наступного дня відбувається кульмінація довгих місяців важкої роботи великої команди – безпосередньо вечір боксу.

Ось так непросто організувати і якісно провести пам’ятне боксерське шоу, яке сподобається вболівальникам і всім його учасникам.

image image

Унікальною перевагою нашого промоушену є те, що його засновник, візіонер і амбассадор – Олімпійський чемпіон, непереможений абсолютний чемпіон світу у першій важкій вазі та чемпіон світу у суперважкій вазі за версіями WBA super, WBO, IBF та IBO – Олександр Усик!

Ми любимо свою роботу і із задоволенням візьмемося за організацію поєдинків чи вечорів боксу у будь-якій точці світу та зробимо це дуже креативно, а також на високому рівні!

Заходи